UMIEJĘTNOŚCI I DOŚWIADCZENIE

W czym możemy Ci pomóc?

projektowanie stron WWW

01

Strony WWW

To nasz najmocniejszy punkt. Tworząc stronę internetową dla Twojej firmy, przede wszystkim dbamy o to, by profesjonalnie zaprezentować oferowane produkty lub usługi. Chcemy dostarczyć Ci wielu wartościowych klientów.

Każda witryna jaką tworzymy ma „to coś” i jest zaprojektowana przez naszych grafików specjalnie dla Ciebie. Wychodzimy z założenia, że strona internetowa musi być estetyczna, nowoczesna, z profesjonalnym designem i strukturą jak najprostszą w nawigacji. Projektując stronę internetową dostosowujemy ją do Twoich indywidualnych potrzeb, ponieważ rozumiemy, że każdy biznes jest inny i wymaga niepowtarzalnego podejścia i zrozumienia. Twoje cele i wymagania biznesowe wspólnie zmieniamy w rzeczywistość. Polecamy najlepsze rozwiązania i zawsze mamy na uwadze efektywność, szanując Twój czas i pieniądze. Nasz kreatywny zespół PR i marketingu zadba, by Twoje działania sprzedażowe przynosiły wymierne efekty.


Internetowe strony RWD (responsywne), strony z intuicyjnym systemem CMS, strony wizytówki, profesjonalne strony WWW, landingpage


02

Sklepy internetowe

Najważniejsze jest dla nas, aby klient wychodził z Twojego sklepu zadowolony z dokonanych zakupów. Dlatego każdy projekt jest przez nas indywidualnie omawiany, konsultowany i analizowany. Zaprojektujemy dla Ciebie grafikę i doradzimy jak skutecznie prowadzić sklep.


Profesjonalne sklepy internetowe, serwisy internetowe

Projektowanie sklepów internetowych
Pozycjonowanie stron internetowych i copywriting

03

SEO i SEM copywriting

Podejmujemy się wszystkich działań związanych z pozycjonowaniem Twojej marki w wyszukiwarce Google. Zajmujemy się zarówno optymalizacją wewnętrzną i zewnętrzną strony, jak i również pisaniem wartościowych tekstów dla wyszukiwarek internetowych.


SEM, SEO, PPC, pozycjonowanie, optymalizacja strony, podnoszenie rankingu strony internetowej w wyszukiwarce

04

Kampanie reklamowe

Stworzymy dla Ciebie wszystko to, czego potrzebujesz, żeby zaistnieć w internecie. Profesjonalna strona internetowa to doskonały początek, ale potem warto pomyśleć o reklamie. Najskuteczniejsza z nich to właśnie ta internetowa.


Kampanie AdWords, kampanie Facebook, kreacje do kampanii internetowych, prowadzenie komunikacji w social mediach, remarketing

Przygotowanie kampanii reklamowych
Identyfikacja wizualna i branding

05

Branding

Służmy radą i pomocą zarówno dla firm, które dopiero planują swoje wejście na rynek jak i tym, które zapragnęły odświeżyć swój image. Oprócz stworzenia pięknej strony internetowej, opracujemy dla Ciebie całą identyfikację wizualną dzięki, której Twoja firma stanie się łatwo rozpoznawalna zarówno w internecie jak i poza nim.


Corporate identity, logo, wizytówki, ulotki, materiały reklamowe, papier firmowy, banery, redesign

Których z naszych kompetencji dziś potrzebujesz?